Repertoar

Cineplexx BIG Beograd
Bioskopski repertoar od 17. do 23. juna

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / PONEDELJAK 21. JUN / UTORAK 22. JUN
Luka SINH – 17:00
Luka SINH 3D – 16:00, 18:00
Izbrisana istorija – 19:30
Kruds: Novo doba SINH – 16:30
Kruds: Novo doba SINH 3D – 17:30
Paklene ulice 9 – 15:45, 16:45, 18:45, 19:45, 21:30, 22:20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:30, 20:00, 22:10
Zlica – 19:15, 20:45, 22:00
Tiho mesto 2 – 18:15, 20:15, 22:40
Lihvar – 21:45

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN
Luka SINH – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
Luka SINH 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Izbrisana istorija – 19:30
Kruds: Novo doba SINH – 16:30
Kruds: Novo doba SINH 3D – 17:30
Paklene ulice 9 – 13:00, 15:45, 16:45, 18:45, 19:45, 21:30, 22:20
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:30, 20:00, 22:10
Zlica – 19:15, 20:45, 22:00
Tiho mesto 2 – 18:15, 20:15, 22:40
Lihvar – 21:45
Raja i poslednji zmaj SINH – 13:20, 15:40
Tom i Džeri SINH – 14:45

Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Bioskopski repertoar od 17. do 23. juna

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / PONEDELJAK 21. JUN / UTORAK 22. JUN
Luka SINH – 15:30, 17:00
Luka SINH 3D – 16:00, 18:00
Dohvati nebo – 18:15
Izbrisana istorija – 20:00
Paklene ulice 9 – 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 16:00, 18:30, 20:00, 21:00, 22:10
Zlica – 17:10, 19:00, 21:30
Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30
Živ čovek – 21:15
Raja i poslednji zmaj SINH – 16:15
Insajder – 19:40
Crna Gora – podeljena zemlja – 19:30
Devojka koja obećava – 22:20
Godzila protiv Konga – 15:40
Godzila protiv Konga 3D – 18:00
Kruds: Novo doba SINH – 17:30
Kruds: Novo doba SINH 3D – 16:30, 18:30
Lihvar – 20:15
Niko – 21:30
Oni koji mi žele smrt – 22:00

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN
Luka SINH – 11:00, 13:00, 15:00 17:00
Luka SINH 3D – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Dohvati nebo – 18:15
Izbrisana istorija – 20:00
Paklene ulice 9 – 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:45
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 16:00, 18:30, 20:00, 21:00, 22:10
Zlica – 17:10, 19:00, 21:30
Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30
Živ čovek – 21:15
Raja i poslednji zmaj SINH – 16:15
Insajder – 19:40
Crna Gora – podeljena zemlja – 19:30
Devojka koja obećava – 22:20
Godzila protiv Konga – 15:40
Godzila protiv Konga 3D – 18:00
Kruds: Novo doba SINH – 11:15, 15:30, 17:30
Kruds: Novo doba SINH 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Lihvar – 20:15
Niko – 21:30
Oni koji mi žele smrt – 22:00
Duša SINH – 13:15
Tom i Džeri SINH – 12:15, 14:15

Cineplexx 4D Delta City bioskop
Bioskopski repertoar od 17. do 23. juna

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / UTORAK 22. JUN / SREDA 23. JUN
Luka SINH – 15:30, 17:30
Luka SINH 3D – 16:30, 18:40
Kruds: Novo doba SINH – 14:00, 16:00
Kruds: Novo doba SINH 3D – 13:00, 15:00, 17:00
Paklene ulice 9 – 18:30, 19:30, 21:15, 22:15
Paklene ulice MX4D 2D – 15:45, 17:15, 20:00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 19:15, 21:30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D – 22:45
Zlica – 18:00, 20:45
Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN
Luka SINH – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Luka SINH 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 18:40
Kruds: Novo doba SINH – 14:00, 16:00
Kruds: Novo doba SINH 3D – 11:00, 12:30, 13:00, 15:00, 16:30, 18:40
Kruds: Novo doba MX4D 3D SINH – 11:15, 13:15, 15:15
Paklene ulice 9 – 18:30, 19:30, 21:15, 22:15
Paklene ulice MX4D 2D – 15:45, 17:15, 20:00
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 19:15, 21:30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao MX4D 2D – 22:45
Zlica – 18:00, 20:45
Tiho mesto 2 – 20:30, 22:30
Raja i poslednji zmaj SINH – 12:45
Tom i Džeri SINH – 11:45

Cineplexx Galerija Belgrade bioskop
Bioskopski repertoar od 17. do 23. juna

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / PONEDELJAK 21. JUN / UTORAK 22. JUN
Luka SINH – 16:00
Luka SINH 3D – 17:00
Paklene ulice 9 – 19:00, 21:45
Paklene ulice 9 IMAX 2D – 17:15, 20:00, 22:40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00
Zlica – 20:15
Tiho mesto 2 – 22:50

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN
Luka SINH – 13:00, 16:00
Luka SINH 3D – 15:00, 17:00
Kruds: Novo doba SINH – 12:00
Kruds: Novo doba SINH 3D – 14:00
Paklene ulice 9 – 19:00, 21:45
Paklene ulice 9 IMAX 2D – 11:45, 14:30, 17:15, 20:00, 22:40
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00
Zlica – 20:15
Tiho mesto 2 – 22:50

Cineplexx BEO Shopping Center
Bioskopski repertoar od 17. do 23. juna

ČETVRTAK 17. JUN / PETAK 18. JUN / UTORAK 22. JUN / SREDA 23. JUN
Luka SINH – 15:30, 17:30
Luka SINH 3D – 16:30, 18:30
Izbrisana istorija – 20:15
Kruds: Novo doba SINH – 16:00, 17:00
Paklene ulice 9 – 16:15, 17:15, 19:00, 20:00, 21:45, 22:30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00, 19:15, 21:30, 22:40
Zlica – 19:30, 22:00
Tiho mesto 2 – 20:30, 22:50

SUBOTA 19. JUN / NEDELJA 20. JUN
Luka SINH – 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Luka SINH 3D – 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Izbrisana istorija – 20:15
Kruds: Novo doba SINH – 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00
Paklene ulice 9 – 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19:00, 20:00, 21:45, 22:30
Prizivanje zla: Đavo me je naterao – 18:00, 19:15, 21:30, 22:40
Zlica – 19:30, 22:00
Tiho mesto 2 – 20:30, 22:50
Duša SINH – 11:15
Raja i poslednji zmaj SINH – 12:15
Tom i Džeri SINH – 12:00