Repertoar

Cineplexx 4D Delta City
Bioskopski repertoar od 12. do 18. novembra

ČETVRTAK 12. NOVEMBAR / PETAK 13. NOVEMBAR / UTORAK 17. NOVEMBAR /SREDA 18. NOVEMBAR
Deadpool 2 – 21:40 MX4D 2D
Ime naroda – 18:15; 21:00
Južni vetar – 19:00 MX4D 2D
Kralj Lavova SINH – 14:45 MX4D 3D
Lesi se vraća kući SINH – 16:00
Prevodioci – 20:00
Rat s dekom – 16:20
Snezana i sedam patuljaka SINH – 15:30
Stan 32 – 18:30
Streljcov – 21:30
The Doorman – 22:15
Tiho mesto – 17:10 MX4D 2D
Tripozno – 17:45; 19:15
Trolovi: Svetska turneja SINH – 15:15 3D; 17:15
Vikend sa ćaletom – 15:00; 17:30; 19:45; 20:45; 22:10

SUBOTA 14. NOVEMBAR / NEDELJA 15. NOVEMBAR
Deadpool 2 – 21:40 MX4D 2D
Hotel Transilvanija 3 SINH – 12:15 MX4D 3D
Ime naroda – 18:15; 21:00
Južni vetar – 19:00 MX4D 2D
Kralj Lavova SINH – 14:45 MX4D 3D
Kućni patuljci: Operacija kolačići SINH – 12:30; 14:15
Lesi se vraća kući SINH – 12:45; 14:00; 16:10
Mulan – 11:45
Prevodioci – 20:00
Rat s dekom – 16:20
Snezana i sedam patuljaka SINH – 13:30; 15:30
Stan 32 – 18:30
Streljcov – 21:30
The Doorman – 22:15
Tiho mesto – 17:10 MX4D 2D
Tripozno – 17:45; 19:15
Trolovi: Svetska turneja SINH – 11:30; 13:15; 15:15 3D; 17:15
Vikend sa ćaletom – 15:00; 17:30; 19:45; 20:45; 22:10

Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Bioskopski program od 12. do 17. novembra

ČETVRTAK 12. NOVEMBAR / PETAK 13. NOVEMBAR / PONEDELJAK 16. NOVEMBAR / UTORAK 17. NOVEMBAR
After: Posle sudara – 16:30
Čistilište – 15:45
Ime naroda – 17:30; 18:40; 20:15; 21:30
Kućni patuljci: Operacija kolačići SINH – 16:40
Lesi se vraća kući SINH – 16:00; 18:00
Mulan – 16:45 3D; 19:15
Nevidljivi čovek – 21:00
Osinja mreža – 21:40
Prevodioci – 18:45
Rat s dekom – 18:30
Snežana i sedam patuljaka SINH – 15:30
Stan 32 – 18:15
Streljcov – 20:10
Tenet – 20:45
The Doorman – 22:30
Tišina Belog grada – 20:30
Tripozno – 15:00; 17:20; 19:45; 22:00
Trolovi: Svetska turneja SINH – 15:00 3D; 17:00
Van kontrole – 22:45
Vikend sa ćaletom – 15:15; 17:40; 19:00; 20:00; 21:20; 22:25

SUBOTA 14. NOVEMBAR
Trubadur – snimak opere iz Metropolitena – 17:00
After: Posle sudara – 16:30
Čistilište – 15:45
Ime naroda – 17:30; 18:40; 20:15; 21:30
Kućni patuljci: Operacija kolačići SINH – 12:45; 16:40
Lesi se vraća kući SINH – 14:15; 16:00; 18:00
Mulan – 14:20; 16:45 3D; 19:15
Nevidljivi čovek – 21:00
Osinja mreža – 21:40
Prevodioci – 18:45
Rat s dekom – 18:30
Snežana i sedam patuljaka SINH – 13:30; 15:30
Sonikov film SINH – 13:15
Stan 32 – 18:15
Streljcov – 20:10
Tenet – 20:45
The Doorman – 22:30
Tišina Belog grada – 20:30
Tripozno – 15:00; 17:20; 19:45; 22:00
Trolovi: Svetska turneja SINH – 13:00 3D; 14:00; 15:00 3D; 17:00
Van kontrole – 22:45
Vikend sa ćaletom – 15:15; 17:40; 19:00; 20:00; 21:20; 22:25
Zov divljine – 14:30

NEDELJA 15. NOVEMBAR
After: Posle sudara – 16:30
Čistilište – 15:45
Ime naroda – 17:30; 18:40; 20:15; 21:30
Kućni patuljci: Operacija kolačići SINH – 12:45; 16:40
Lesi se vraća kući SINH – 14:15; 16:00; 18:00
Mulan – 14:20; 16:45 3D; 19:15
Nevidljivi čovek – 21:00
Osinja mreža – 21:40
Prevodioci – 18:45
Rat s dekom – 18:30
Snežana i sedam patuljaka SINH – 13:30; 15:30
Sonikov film SINH – 13:15
Stan 32 – 18:15
Streljcov – 20:10
Tenet – 20:45
The Doorman – 22:30
Tišina Belog grada – 20:30
Tripozno – 15:00; 17:20; 19:45; 22:00
Trolovi: Svetska turneja SINH – 13:00 3D; 14:00; 15:00 3D; 17:00
Van kontrole – 22:45
Vikend sa ćaletom – 15:15; 17:40; 19:00; 20:00; 21:20; 22:25
Zov divljine – 14:30

Cineplexx Galerija Belgrade
Bioskopski repertoar od 12. do 18. novembra

ČETVRTAK 12. NOVEMBAR / PETAK 13. NOVEMBAR/ PONEDELJAK 16. NOVEMBAR/ UTORAK 17. NOVEMBAR/ SREDA 18. NOVEMBAR
Ime naroda – 19:15
Lesi se vraća kući SINH – 15:00
Stan 32 – 17:00
The Doorman – 22:20
Tripozno – 17:45; 22:00
Vikend sa ćaletom – 15:30; 20:00

SUBOTA 14. NOVEMBAR/ NEDELJA 15. NOVEMBAR
Ime naroda – 19:15
Kućni patuljic: Operacija kolačići SINH – 13:45
Lesi se vraća kući SINH – 11:45; 15:00
Stan 32 – 17:00
The Doorman – 22:20
Tripozno – 17:45; 22:00
Trolovi: Svetska turneja SINH – 11:00; 13:00
Vikend sa ćaletom – 15:30; 20:00

Cineplexx BIG Beograd
Bioskopski repertoar od 12. do 18. novembra

ČETVRTAK 12. NOVEMBAR/ PETAK 13. OKTOBAR/ UTORAK 17. NOVEMBAR / SREDA 18. NOVEMBAR
Ime naroda- 17:00; 19:45; 21:00
Lesi se vraća kući- 16:30; 18:30
Prevodioci-21:45
Snezana i 7 patuljaka-15:15
Stan 32-18:45
Streljcov-16:20
Tenet-20:45
The Doorman- 22:30
Tripozno-17:15; 19:30; 22:20
Trolovi: Svetska turneja-15:45 3D; 17:45
Vikend sa ćaletom-16:45; 19:00; 20:00; 21:30
SUBOTA 14. NOVEMBAR /NEDELJA 15. NOVEMBAR
Ime naroda- 17:00; 19:45; 21:00
Kućni patuljci: Operacija kolačići-13:15
Lesi se vraća kući-12:45; 14:30; 16:30; 18:30
Mulan- 14:45
Prevodioci-21:45
Snezana i 7 patuljaka-15:00
Stan 32-18:45
Streljcov-16:20
Tenet-20:45
The Doorman-22:30
Tripozno-17:15; 19:30; 22:20
Trolovi: Svetska turneja- 13:45; 15:45 3D; 17:45
Vikend sa ćaletom-14:20; 16:45; 19:00; 20:00; 21:30

Cineplexx BEO Shopping Center
Bioskopski repertoar od 12. do 18. novembra

ČETVRTAK 12. NOVEMBAR
Čistilište – 22:25
Ime naroda – 19:00; 21:30
Kućni patuljci: Operacija kolačići – 16:30
Osinja mreža – 21:45
Prevodioci – 18:30
Rat s dekom – 15:45
Stan 32 – 19:15
Streljcov – 18:00
Tenet – 20:45
The Doorman – 20:15
Tišina belog grada-22:15
Tripozno-17:45; 20:00
Trolovi: Svetska turneja-15:30; 17:00 3D
Vikend sa ćaletom-15:00; 17:20; 19:45; 22:10
PETAK 13. OKTOBAR/ PONEDELJAK 16.NOVEMBAR/ UTORAK 17. NOVEMBAR / SREDA 18. NOVEMBAR
Čistilište – 22:25
Ime naroda – 19:00; 21:30
Lesi se vraća kući – 16:45
Kućni patuljci: Operacija kolačići – 16:30
Osinja mreža – 21:45
Prevodioci – 18:30
Rat s dekom – 15:45
Stan 32 – 19:15
Streljcov – 18:00
Tenet – 20:45
The Doorman -20:15
Tišina belog grada – 22:15
Tripozno – 17:45; 20:00
Trolovi: Svetska turneja – 15:30; 17:00 3D
Vikend sa ćaletom – 15:00; 17:20; 19:45; 22:10
SUBOTA 14. NOVEMBAR /NEDELJA 15. NOVEMBAR
Čistilište – 22:25
Ime naroda – 19:00; 21:30
Kućni patuljci: Operacija kolačići – 14:40; 16:30
Lesi se vraća kući – 12:30; 14:30; 16:45
Mulan – 13:15 3D; 15:30
Napred – 13:30
Osinja mreža – 21:45
Prevodioci – 18:30
Rat s dekom – 15:45
Snezana i 7 patuljaka – 12:45
Stan 32 – 19:15
Streljcov – 18:00
Tenet – 20:45
The Doorman – 20:15
Tišina belog grada – 22:15
Tripozno – 17:45; 20:00
Trolovi: Svetska turneja – 13:00 3D; 15:00; 17:00 3D
Vikend sa ćaletom – 14:50; 17:15; 19:45; 22:10